O mnie

Cześć! :)

Jestem Gabi i właśnie po łącznie czterech latach spędzonych w Szwecji (pół roku studiów w Malmö i 3,5 roku pracy w Sztokholmie), postanowiłam, że czas na zmiany. I wylądowałam w najpiękniejszej z europejskich stolic - w Wiedniu ;). 

Na blogu wciąż znajdziecie mnóstwo informacji o Szwecji i Sztokholmie - zarówno turystycznych, jak i praktycznych (jak sobie radzić z formalnościami na północy?). Poza tym pełno tu podróżniczych wpisów z różnych zakątków świata, bo jakoś trudno mi usiedzieć za długo w miejscu. Teraz będzie się tu też pojawiało coraz więcej ciekawostek i informacji praktycznych z Austrii i Wiednia... a kto wie, gdzie poniesie mnie potem? ;)

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na maila: gabra5@wp.pl.

Kraje

anglia (3) austria (58) belgia (1) chorwacja (14) cypr (6) czarnogóra (5) czechy (4) dania (1) ekwador (4) finlandia (7) francja (1) grecja (3) hiszpania (6) holandia (1) irlandia (2) islandia (4) kolumbia (21) kuba (3) litwa (2) luksemburg (1) łotwa (1) malta (2) monako (2) niemcy (2) norwegia (1) panama (13) polska (31) portugalia (1) rumunia (8) słowacja (3) słowenia (8) szwecja (221) tajlandia (6) ukraina (2) węgry (4) włochy (12) zea (4)

Instagram