Advertisement

Main Ad

Antosch & Lin - Nauka języka online

Jak by tu zacząć dzień od nauki szwedzkiego? Dołączając do Antosch & Lin i otrzymując Codzienne Szwedzkie Ćwiczenia każdego ranka! A&L to fajna stronka do nauki języków metodą flashcards. Podstawowe funkcje są za darmo, konto premium kosztuje 7,99 USD/miesiąc, ale dla najprostszego dziennego użytku nie potrzeba konta premium :).
Podczas tworzenia konta, ustawia się pewne opcje, takie jak poziom języka (od kompletnie początkującego do bardzo zaawansowanego) czy godzinę otrzymywania newslettera. Ja ustawiłam sobie na rano, więc po wstaniu i sprawdzeniu maila, mogę się nauczyć kilku nowych słówek po szwedzku. Pierwszą częścią newslettera jest "Zdanie dnia", które jest następnie tłumaczone słowo po słowie. Potem widzę kilka "słówek dnia" z przykładowym użyciem w zdaniach. Krótkie flashcards to łatwy sposób, by zapamiętać proste słówka i codziennie nauczyć się 2-3 nowych. 
Co można zyskać ulepszając swoje konto? Przede wszystkim możliwość odsłuchania słówek, zwrotów i zdań. Także więcej ćwiczeń i nielimitowanych testów postępów. Możliwość dodawania słówek, które nie znajdują się w bazie. I wiele innych mniej lub bardziej przydatnych opcji. Ja korzystam z tego serwisu tylko dla codziennego newslettera, który na szczęście jest za darmo... I który polecam :)
Poza szwedzkim A&L oferuje także flashcards w innych językach: chińskim, duńskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim, hiszpańskim i tajskim.

Prześlij komentarz

0 Komentarze