nauka szwedzkiego

Antosch & Lin - Nauka języka online

2.10.14

Jak by tu zacząć dzień od nauki szwedzkiego? Dołączając do Antosch & Lin i otrzymując Codzienne Szwedzkie Ćwiczenia każdego ranka! A&L to fajna stronka do nauki języków metodą flashcards. Podstawowe funkcje są za darmo, konto premium kosztuje 7,99 USD/miesiąc, ale dla najprostszego dziennego użytku nie potrzeba konta premium :).
Podczas tworzenia konta, ustawia się pewne opcje, takie jak poziom języka (od kompletnie początkującego do bardzo zaawansowanego) czy godzinę otrzymywania newslettera. Ja ustawiłam sobie na rano, więc po wstaniu i sprawdzeniu maila, mogę się nauczyć kilku nowych słówek po szwedzku. Pierwszą częścią newslettera jest "Zdanie dnia", które jest następnie tłumaczone słowo po słowie. Potem widzę kilka "słówek dnia" z przykładowym użyciem w zdaniach. Krótkie flashcards to łatwy sposób, by zapamiętać proste słówka i codziennie nauczyć się 2-3 nowych. 
Co można zyskać ulepszając swoje konto? Przede wszystkim możliwość odsłuchania słówek, zwrotów i zdań. Także więcej ćwiczeń i nielimitowanych testów postępów. Możliwość dodawania słówek, które nie znajdują się w bazie. I wiele innych mniej lub bardziej przydatnych opcji. Ja korzystam z tego serwisu tylko dla codziennego newslettera, który na szczęście jest za darmo... I który polecam :)
Poza szwedzkim A&L oferuje także flashcards w innych językach: chińskim, duńskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim, hiszpańskim i tajskim.

Podobne posty

0 komentarze

Kraje

anglia (3) austria (130) belgia (1) chorwacja (15) cypr (6) czarnogóra (5) czechy (6) dania (1) ekwador (4) finlandia (7) francja (1) grecja (11) hiszpania (10) holandia (1) irlandia (3) islandia (4) kolumbia (21) kuba (3) litwa (2) luksemburg (1) łotwa (1) malta (2) monako (2) nepal (8) niemcy (3) norwegia (1) panama (13) polska (33) portugalia (1) rumunia (8) słowacja (3) słowenia (8) szwajcaria (9) szwecja (222) tajlandia (6) ukraina (2) węgry (7) włochy (15) zea (4)

Instagram